Zdrowe włosy
Keratynowe prostowanie włosów
Zdrowe włosy

Włosy to bez wątpienia jeden z kluczowych atrybutów kobiecości. Panowie zwracają na nie uwagę, a panie skrupulatnie dobierają pielęgnację. Dbają o to, aby ich kosmyki były długie, gęste, lśniące- atrakcyjne niczym z reklamy. Jednak styl, życia, geny, nadmierna stylizacja pod wpływem wysokich temperatur, czy twarda woda powodują, iż włosy nie zawsze wyglądają jak z reklamy. Dlatego też na rynku pojawiają się coraz to bardziej doskonałe metody dbania o włosy. Pozwalają one na kompleksową regenerację włosa przy jednoczesnej, wizualnej poprawie ich wyglądu. Na przykład takim zabiegiem jest keratynowe prostowanie włosów.

Keratynowe prostowanie włosów – sprawdź ceny kosmetyków

Wakacje to szczególny czas, kiedy każda kobieta chce wyglądać pięknie. Zważywszy na piękną pogodę i możliwości, czas wolny wolałaby spędzać jednak w innym miejscu niż łazienka. Zabieg keratynowego prostowania włosów odbudowuje je. Dzięki niemu włosy zawsze wyglądają nienagannie, są lśniące, sypkie, proste i nie wymagają tego, aby poświęcać im mnóstwo czasu.

Keratyna to białko, które jest naturalnym budulcem włosa, w przypadku, kiedy ulega ono w wypłukaniu włosy stają się suche, matowe, podatne na uszkodzenia. Wówczas taki zabieg jak keratynowe prostowanie, który polega na zaaplikowaniu preparatu z keratyną, a później wprasowanie go we włosy sprawia, że zostają one odbudowane. Przekłada się to oczywiście na ich nieskazitelny wygląd. Warto dodać, że włosy, które z natury mają skłonności do puszenia się pod wpływem wilgoci, po tym zabiegu z całą pewnością nie będą reagowały na nią aż w takim stopniu. Zabieg ten sprawia nie tylko, że włosy wyglądają bardzo atrakcyjnie, ale przede wszystkim ma zbawienny wpływ na ich kondycję.

Mając w perspektywie urlop, wakacje, które chce się spędzić na świeżym powietrzu, a przy tym niemal zawsze prezentować się nieskazitelnie, warto rozważyć ten zabieg, który niesie za sobą mnóstwo korzyści.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *